Kalendár školení

Online test

Pracujete na projektoch a neviete či správne aplikujete metodiku? Ponúkame vám možnosť otestovať svoje schopnosti zo Scrum riadenia projektov. Test je pripravený pre úroveň Scrum Master. Zaregistrujete sa do stránky www.project-academy.com a realizujte testy z viacerých metodík.

Video školenia

Video školenia výrazne napomáhajú rýchlemu získaniu vedomostí pri použití metód eLearningu. Pri objednaní certifikačnej skúšky Scrum získavate aj prístup k videoprednáška.

Manažérske dokumenty

Chcete riadiť projekty a neviete kde začať? Potrebujete vytvárať projektovú dokumentáciu a neviete, ako má vyzerať? Máme pre vás kompletnú sadu vzorov dokumentov PRINCE2.

www.prince-2.sk

Cenník školení Scrum

Cena školenia sa odvíja od dvoch komponentov a to cena za prezenčné školenie a cena za certifikáciu.

Cena školenia

Základná cena za dvojdňové prezenčné školenie je 590€. Konkrétna cena sa odvíja od viacerých faktorov a to hlavne či je školenie verejné (otvorené pre akéhokoľvek účastníka) alebo vnútrofiremné (uzavreté). V tejto cene sú zahrnuté materiály na kurz a to elektronická verzia SBOK (Scrum Body of Knowledge) pred školením a na samutnom kurze ešte dostávate študentský manuál, prípadovú štúdiu s reálnym projektom a pomôcky pre realizovanie školenia a prípravu na skúšku. Pokiaľ sa školenie realizuje v našich priestoroch, poskytujeme občerstvenie a obedy.

Otvorené verejné školenie

Základná cena je najvyššia možná, ale k nej vieme v špecifických prípadoch ponúknuť zľavu:

Kedy poskytujeme zľavu na Scrum školenia:

  • keď sa naraz prihlásia dvaja alebo viacerí účastníci 
  • keď sa účastníci prihlásia ako "early bird" alebo "first moment", keď ponúkame zvýhodnenú cenu všetkých úrovní školenia Scrum. Táto znížená cena je zvyčajne cenovo obmedzená.
  • 10% zľavu poskytujeme automaticky, keď účastník u nás absolvoval iný kurz alebo aj keď účastníka doporučí náš bývalý študent
  • občas môžeme pri špeciálnych udalostiach poskytnúť zľavu na školenie Scrum

Vnútrofiremné uzavreté školenie

Vnútrofitemné školenia realizujeme individuálne na základe objednávky. Na otvorenie vnútrofiremného školenia je potrebné mať aspoň 5 účastníkov, v špecifických prípadoch minimálne 4 účastníkov. Cena za školenie Scrum má v takýchto prípadoch veľmi progresívny tarif hlavne v závislosti od počtu študentov. Pri väčšom počte študentov može byť cena menej ako 300€ za účastníka.

Pre získanie Cenníka školení nás prosím kontaktujte.

Cena certifikácie Scrum

Certifikačná skúška Scrum je spoplatnená samostatne, pretože skúšobné testy sa realizujú on-line u našej certifikačnej autoritu v USA, kde sa aj skúšky objednávajú. Skúšku Scrum je zvyčajne možné realizovať do 6 mesiacov od jej zakúpenia a v prípade neúspechu je možné skúšku opakovať. Jedno opakovanie skúšky Scrum je zvyčajne bezplatné.

Objednanie skúšky Scrum

Cesrtifikačná skúška Scrum sa objednáva špecificky na konkrétnu rolu. Pri objednaní skúšky je potrebné špecifikovať, či vyžadujete certifikát Scum Developer, Scrum Master alebo Scrum product Owner. Ceny certifikačných skúšok Scrum sú uvedené na našej stránke.

Zľavy za certifikáty Scrum

K cenníkovým cenám certifikačných skúšok Scrum vieme poskytnúť dodatočnú zľavu s ohľadom na počet objednaných skúšok alebo na počet účastníkov kurzu (nie všetci účastníci musia realizovať certfikačnú skúšku Scrum).

Pri objednaní skúšky dostáva účastník aj prístup do eLearningové prostredia, kde nájde množstvo výkladových videí a ďalších užitočných informácií.

Certifikáty

V prípade úspešného zvládnutia certifikačnej skúšky Scrum získavajú naši študenti medzinárodne platný certifikát. Tento certifikát je v elektronickej forme a študenti si ho môžu stiahnuť zo stránky hneď po úspečnom ukončení skúšobného testu.